עוד שנה מתחילים מחדש, וכל התחלה חדשה מביאה עמה צמיחה ופעילות חינוכית ענפה.
בשנת הלימודים תשע"ט נמשיך להתוות דרך לחינוך ולמידה, המבוססים על מצוינות, מיצוי היכולת האישית והבית ספרית, העומדים בהלימה לתפיסה החינוכית שלנו: אנו מאמינים שכל תלמיד יכול להצליח ובכל ילד טבוע הרצון והצורך להיות שותף, מעורב, שייך, ולחוות חוויות הצלחה. ביה"ס "ארלוזורוב" רואה עצמו כבית חינוך קהילתי חם ואוהב בו כל תלמיד ירגיש מוגן, אהוב, מוכל ויקבל הזדמנויות שוות ללמידה ולמיצוי היכולות.

אני מקדמת בברכה את התלמידים החדשים ומשפחותיהם אשר הצטרפו אלינו ומאחלת להם קליטה מהירה ומוצלחת. לתלמידי כיתה א' – ברכות חמות והצלחה. כולנו מתרגשים ביחד אתכם.

ולתלמידינו הוותיקים- ברוכים השבים !
אנו מקדמים בברכה את כלל המורים והתלמידים החדשים ומשפחותיהם אשר הצטרפו לקהילתנו –מאחלים לכם קליטה מהירה ומוצלחת.

תכנית העבודה השנתית שלנו מתמקדת בארבעה תחומים עיקריים:
1. יצירת אקלים מיטבי המאפשר למידה טובה מתוך ערכים של כבוד ותקשורת מיטבית.
2. קידום הישגים לימודיים בארבעת מקצועות הליבה.
3. העמקת מערך התקשוב כחלק מתרבות בית הספר.

4. ביה"ס כמקום מפגש מהנה ומפרה המאפשר התנסויות בתחום הסביבה והקיימות שיתרמו לעיצובם כבוגרים מעורבים ויוזמים המטפחים את סביבתם.

בשנה זו נמשיך לטפח את בית הספר כסביבה חברתית – קהילתית לומדת, תוך דגש על סביבות למידה מעשירות ומלמדות. נמשיך ונפתח תכניות לימודים תוך קבלת הדרכה בתחומי האוריינות, המתמטיקה והתקשוב תוך הכשרת הצוות להוראה בעזרת טכנולוגיה מתקדמת..
במסגרת פעילות האחריות השכבתיתנבנתה תכנית בה כל שכבהלוקחת על עצמה פרויקט שנתי ייחודי בבית הספר ובקהילה. ביה"ס יפתח את הלמידה המקוונת באמצעות עגלת לפטופים שתשמש את השכבות הגבוהות.

אתר בית הספר ימשיך להתפתח ולהוות מקור מידע שוטף לעשייה המבורכת בבית הספר. באתר תוכלו למצוא: מידעון,כללים ונהלים לתלמידים ולהורים, פעילויות במרחבים הכיתתיים, לוחות מבחנים ועוד.

במהלך החופשה נבנו סביבות למידה חדשות, נוספנו שולחנות למרחבי הלמידה ונצבעו כל חדרי הלימוד. כל זאת על מנת להנעים לכולנו את השהייה בבית הספר.

ברצוני להודות לצוות החינוכי, לצוות העובדים והמנהלה על העבודה המקצועית והמאומצת שנעשתה על ידם במהלך חופשת הקיץ. עבודה אשר אפשרה לכולנו לפתוח את שנת הלימודים על הצד הטוב ביותר.

אני רוצה לאחל לכולנו שנת לימודים מאתגרת, ברוכה בחוויות נעימות,
שנה של חדוות יצירה, חיוכים ומילים טובות

שלכם,חני סביון מנהלת בית הספר.​

כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות